Hacker Newsnew | past | comments | ask | show | jobs | submitlogin

This is not expensive. In my part of the world I'm paying $15-20 for 250 g (9 oz).




Arguably one of you just has better taste in coffee, especially at ~$10/lb



Guidelines | FAQ | Lists | API | Security | Legal | Apply to YC | Contact

Search: